Вінницька районна лікарня і «поліклініка» перейдуть у власність міста

imgonline-com-ua-resize-fkdhxnnm5a

Виконком Вінницької міської ради підготував до сесії проект рішення, яким надає згоду на прийняття в комунальну власність Вінницької міської громади Центральної районної лікарня та районного ЦМСД.

«Надати згоду на безоплатне прийняття з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району Вінницької області у комунальну власність Вінницької міської територіальної громади комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради (код ЄДРПОУ 01982502)», — зазначено в рішенні виконкому.

«Надати згоду на безоплатне прийняття з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району Вінницької області у комунальну власність Вінницької міської територіальної громади комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради (код ЄДРПОУ 37489689)», — зазначено в рішенні.

Вінницька центральна районна лікарня розташована у Вінниці на Хмельницькому шосе, 92. З 7 квітня 2021 року перепрофільована під інфекційну лікарню для надання медичної допомоги хворим з COVID-19. В жовтні був скандал у ЦРЛ на всю Україну через те, що пацієнта відправляли шукати ШВЛ.