Вінницька ОДА разом з очільником Владиславом Скальським очолила рейтинг довіри

СКАЛЬСЬКИЙ

Таку інформацію днями оприлюднила Соціологічна група «Рейтинг».  За результатами опитування, що проводилося в 24 обласних центрах України (які не перебувають під контролем російських чи проросійських сил, включаючи Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі). Так, очолюваній Владиславом Скальським Вінницькій ОДА  цілком довіряє 13% респондентів по Вінницькій області і це найвищий показник довіри по всій Україні. Швидше схвалюють роботу Вінницької ОДА ще 35% опитаних і загалом, рейтинг позитивної оцінки діяльності  складає 48% – це другий результат в державі.

Нагадаємо, Владислава Скальського було призначено на посаду голови Вінницької ОДА 19 вересня 2019 року указом Президента Володимира Зеленського.

Довідка. Опитування було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту на основі вибірки, яка включала 19200 респондентів. Статистична похибка не перевищує ±3,5%. Це щорічне опитування дає всесторонній аналіз ставлення громадян до органів місцевого самоврядування та надання комунальних послуг.