Вінницька обласна філармонія відновлює роботу після карантину. Репертуар на вересень

філармонія

Вінницька обласна філармонія ім. Леонтовича відновлює роботу після карантину. Концерти почнуться уже з 9 вересня. Протягом цього місяця будуть показувати концерти 83-го сезону, які були перенесені з березня-травня через карантин.

Про це йдеться в анонсі на сторінці філармонії.

Репертуар

9 вересня – Антоній Баришевський (фортепіано, Київ) та струнний склад Симфонічного оркестру філармонії (Проект «STEINWAY & K°: Нова генерація»)

17 вересня – День народження «Аркати» (Проект «Вечори з Аркатою»)

23 вересня – «Червона рута – квітка надії» (до 50-річчя написання «Червоної рути») – Квартет «Експромт», Олександр Онофрійчук та Наталія Бурмістрова

26 вересня – «Міфи та реальність» – Симфонічний оркестр та солісти філармонії (Проект «Симфонічний перезентує») Концерт відбудеться на площі Василя Стуса (перед будівлею філармонії) о16:00

28 вересня – «New Jazz Voices» – Вокальна формація «United People» (Київ) (Проект «…І не тільки джаз»)

30 вересня – «Листи кохання» – Камерний оркестр та солісти Хмельницької філармонії (Проект «OPERA PROJECT»)

Серед тих, хто має абонемент, будуть розігруватися подарунки.

Також з 1 жовтня філармонія розпочинає 84-ий концертний сезон!

«Дбаючи про безпеку наших глядачів та артистів у період адаптивного карантину, адміністратори допоможуть вам зайняти місце у залі із дотриманням соціальної дистанції, запропонують пройти процедуру температурного скринінгу, скористатися антисептиком та нагадають про маски.

Просимо слідкувати за афішами та інформацією на наших офіційних сторінках, адже дати концертів можуть змінюватись в залежності від рекомендацій Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки», – йдеться в анонсі.

Детальна інформація за телефонами (0432)66-13-50, (0432)66-06-91, (093)027-75-70.

Нагадаємо, з вересня Вінницький академічний музично-драматичний театр ім. Садовського відновлює роботу. Репертуар на місяць можна подивитись ТУТ.