Вінницька обласна дитяча лікарня отримала сучасне діагностичне обладнання

med

Сьогодні, 18 грудня, Вінницька обласна дитяча лікарня отримала подарунок — сучасне діагностичне обладнання на 1 млн грн.

За словами голови Вінницької ОДА Валерія Коровія, вже другий рік поспіль напередодні новорічних свят обласна дитяча лікарня отримує від ОДА та ДТЕК медичне устаткування:

 

Цього року передаємо сучасне ендоскопічне обладнання, яке дозволить вчасно і точно встановлювати діагнози маленьким пацієнтам: колоноскоп та бронхоскоп виробництва японської фірми «Pentax» вартістю 1 млн грн. Ми маємо дуже амбітні плани і прагнемо все зробити для того, щоб найближчим часом наша обласна дитяча лікарня була найкращою обласною дитячою лікарнею в Україні.

Очільник області зазначив, що передача медичного обладнання є лише незначною частиною співпраці в рамках підписаного між ОДА і ДТЕК меморандуму. Так, у 2017 році обласному онкологічному диспансеру було передано надсучасний переносний УЗД – апарат. Надалі планується цілеспрямована робота із трьома медичними закладами області, які піднімуть на вищий щабель всю медичну галузь регіону: це – обласна клінічна лікарня ім. М. Пирогова, де нещодавно введено в дію першу чергу нового хірургічного корпусу, обласний онкодиспансер, що потребує комплексного вирішення проблем та обласна дитяча клінічна лікарня.

Валерій Коровій також зазначив : «Завдячуючи підтримці Уряду зараз реалізовуємо тендери з придбання обладнання для хірургічного корпусу на суму 150 млн грн. Наступного року розпочинаємо спорудження регіонального кардіологічного центру, на будівництво якого залучається кредит Світового Банку майже 30 млн. доларів США. І це лише початок. З наступного року розпочинаємо комплексну реконструкцію відділення екстреної медичної допомоги».

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована