Вінницька міська рада готова «закопати» на кладовищі понад мільйон євро

klad

40 334 870 гривень 67 копійок, або, за курсом НБУ на 13.04.17, понад 1,4 мільйона євро. Така сума фігурує в оголошенні про тендер на будівництво кладовища у Сабарові, повідомляє Prozorro.

Замовником будівництва виступає департамент комунального господарства і благоустрою Вінницької міської ради. Згідно з технічною документацією, на новому кладовищі передбачається, зокрема, зведення адмінбудівлі та будівлі охорони, установка залiзобетонної огорожi з панелей довжиною 3 м, облаштування майданчику для сміття, доріжок та газонів, висадка дерев та кущів.

 

Будівництво кладовища має розпочатися у травні 2017 року і завершитися до кінця 2018. Хто саме виконуватиме роботи, буде визначено під час відкритих торгів, які мають відбутися 25 квітня.

Як повідомляли вінницькі ЗМІ, територія кладовища становитиме 36 га, а розташоване воно буде навпроти мікрорайну Академічний, на полі, де 10 років тому екс-мер Вінниці Олександр Домбровський планував створити науково-технічний парк.

Розраховане кладовище на 10 років. Тож коли цей термін спливе, міська влада змушена буде знову шукати місце для поховання, а міський бюджет – фінансувати будівництво нового кладовища.

 

На думку багатьох вінничан, проблему – і земельну, і фінансову – могло б частково вирішити будівнитцво крематорію. За інформацією у мережі інтернет, піч для нього сьогодні коштує від 450 000 до 1 000 000 євро.

За матеріалами
«Вінницької агенції журналістських розслідувань»

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована