Вінницька майстриня валяє з вовни ексклюзивні рюкзаки за образами дворових котів. Фото

6058629c75969_original_w859_h569

Рюкзаки за образами дворових котів. Майстриня з Вінниці валяє з вовни прототипи тварин. Кожен з таких наплічників – ексклюзив. Наталія Степанюк вже створила семеро різнокольорових пухнастиків. Один з яких поїхав на подарунок для дитини в Іспанію.

«Валянням займаюсь вже не перший рік. Вмію робити, взуття, іграшки та одяг. Тепер настав час зробити рюкзак. Адже це дуже зручна річ у побуті кожної людини. Спеціально для цього проходила майстер-класи. Взагалі, я більше люблю собак. Але, захотілося зваляти саме котика. Образи шукали серед дворових. Адже вони такі характерні персонажі. У когось гарний розріз очей, у когось окрас. А ще підписалась на пабліки кошатників у соціальних мережах. Так і з’явився Веніамін. А за ним Агата, і так далі», — розповідає Наталія.

Як зауважує майстриня, один наплічник вона валяє приблизно за місяць. Використовувати такий можна як шкільний, так і аксесуар у одязі. Його місткість – п’ять кілограмів.

imgonline-com-ua-resize-zaydf21zqyds6m

«Звичайно, можна і за два тижні зробити. Але такі рюкзаки – це для мене хобі. Тому я їх роблю у той момент, коли приходить натхнення. Використовую при цьому метод мокрого валяння. Це коли береться вовна, мило, вода та граний настрій», — посміхається майстриня.

605862e4adc63_original_w859_h569

Свої перші кото-рюкзаки Наталія виготовила для дітей на замовлення.

«Перший, ну звичайно, зваляла для себе. Знайомі побачили, попросили таке диво і для своїх дітей. Одного пухнастика замовили з Іспанії», — зауважує Степанюк.

605862feebab8_original_w859_h569

Найближчим часом майстриня мріє відтворити образи песиків та єнотів.