Вінницька депутатка Ганна Давиденко розповіла, коли вийшла з «Батьківщини» і чому 

davidenko

На сесії Вінницької міськради 30 серпня нібито мали оголошувати про виключення депутатки Ганни Давиденко з фракції ВО «Батьківщина». Чутки про гучну заяву місцевих однопартійців активно розповсюджували ще за тиждень. Вони залишилися чутками, однак сама Ганна Віталіївна переконала у тому, що вийшла з лав партії ще місяць тому.

Нагадаємо, закулісний конфлікт в місцевій «Батьківщині» виник до парламентських виборів. Його наслідком стало те, що з центрального апарату партії до Вінниці балотуватися по 11 мажоритарному округу «прислали» співачку Анастасію Приходько. Амбіції місцевої депутатки міськради Г. Давиденко проігнорували, тому вона пішла на вибори самовисуванкою.

Вінничани відверто були здивовані тим, що долю випробують одночасно дві прихильниці Юлії Тимошенко, фактично заважаючи одна одній. Не пощастило обом, хоча вінничанка зібрала більше голосів, ніж столична зірка.

На сесії 30 серпня депутат від «Батьківщини» Вадим Кудіяров доволі різко висловився щодо Г. Давиденко, звинувативши її в тому, що разом з очільницею обласної організації «каламутить» партосередок. Закиди колеги депутатка не прокоментувала, проте цікавість NaПарижі щодо чуток про можливе виключення з фракції Г. Давиденко задовольнила тим, що надала заяву про вихід з партії. Документ датований 23 липня! У ньому зазначається про вихід з лав за власним бажанням. Заяву отримано у міській парторганізації.

«Партія — це команда однодумців зі спільними принципами. Очевидно, що моі особисті принципи розходяться з принципами більшості місцевих партійців. Це видно як мінімум з моїх голосувань на сесії. Місцева «Батьківщина» не є опозицією до місцевої влади. І це — факт. І тому мені доводилося часто відстоювати свою позицію двічі — в партії і в міській раді. Це неправильно. Тому я прийняла для себе рішення вийти з партії. Тим більше, що багато вінничан мене підтримують саме як Ганну Давиденко, а не члена партіі. На виборах до Верховної Ради я спеціально пішла самовисуванкою без партії. І набрала набагато більше голосів, ніж висуванка від партії — Настя Приходько. Тому це рішення є виваженим і остаточним», — прокоментувала причини виходу виданню Ганна Давиденко.

Щодо безпосередньо фракції, вона пояснила, що красномовним є порівняння її голосувань і голосувань фракції. Вони різні. Тому депутатка зазначає, що присутність є формальністю.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована