Вінниччиною мандруватиме Docudays ВІДЕО

dokudei-z

У грудні на Вінниччині показуватимуть документальні фільми про права людини. Мандрівний кінофестиваль Docudays на Вінниччині триватиме з другого до 19 грудня.

Цьогоріч відбудеться вже XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Найцікавіші документальні стрічки про права людини побачать у понад 220 містах та містечках України. Традиційно Мандрівний Docudays UA триватиме до кінця грудня й завітає до 22-х областей України.

На сайті фестивалю вказано, що на Вінниччині покази відбуватимуться з 2 до 15 грудня. Фільми можна буде побачити у Вінниці, Шаргороді, Браїлові, Гнівані, Могилівці, незабаром також з’явиться розклад показів у Хмільнику.

Крім того, під час презентації Docudays UA у вінницькому молодіжному центрі «Квадрат», що відбулась 25 листопада, зазначили, що події фестивалю також відбудуться у Жмеринці, Погребищі, Козятині, Немирові, Літині, Липовці, Станіславчику, Ямполі та Барі. Щоправда, на сайті фестивалю наразі інформації про це немає.  

Через запитання «Дозволити програмі змінити вашу свідомість?» цьогорічний фестиваль розглядає, як змінюється наше повсякдення, звички та способи комунікації з появою цифрових технологій, які нові можливості вони відкривають для дослідження реальності та які загрози, пов’язані з контролем та інформаційною безпекою, приховані в цифровій мережі.

У Вінниці фільм «Ти, *бля, рота закрий» демонструватимуть 7 грудня у Центрі реабілітації людей з інвалідністю «Гармонія» (Винниченка, 5). Початок о 16:00

Фільм 2019-го року від режисерки Таїсії Кутузової. Фільм розповідає про Сергія Чагарова, який з 15 років бореться з корупцією у рідному селі Гатне під Києвом. Його головна зброя – документ і журналістський текст. Під час однієї з сесій сільради депутат, звинувачений Сергієм у корупції, нападає та публічно погрожує активісту. Про цей випадок пишуть усі провідні ЗМІ України. Для них Сергій – герой. Для частини села – ганьба. Йому погрожують, радять не лізти у «справи дорослих», а однієї ночі підкидають на подвір’я вибухівку.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована