Вінниччина поповнить ЗСУ 462 контрактниками

kontraktna_armya.r695x430

З липня 2016 року 462 вінничанина виявили бажання служити в ЗСУ України за контрактом.

Про це, під час прес-конференції в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю розповів військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату Олег Вінницький.

 

Планове завдання на третій квартал 2016 року для Вінниччини в межах комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом становить 750 осіб. На сьогодні ряди української армії на контрактній основі поповнили 462 вінничан.

«Це 62% від запланованого. До завершення кварталу у нас залишається ще один цикл відправки і ми повинні вийти на 70-80 %. Із цих 462 осіб, 85 — це учасники АТО, які вже відслужили: були призвані за мобілізацією, звільнені і знову виявили бажання піти служити в свої військові частини за контрактом», — розповів Олег Вінницький.

Серед тих, хто протягом липня-вересня підписали військовий контракт – 17 жінок. Троє із них стали військовими кухарями, п’ятеро — телефоністками , чотири будуть діловодами і ще п’ять медичними сестрами.

 

«Відповідно до наказу Міністра оборони України від 3 червня розширено перелік спеціальностей на які дозволяється призивати жінок. Це посади стрільців, гранатометників, кулеметників, водіїв, розвідників, снайперів, саперів, командирів бойових машин, командирів гармат, спеціалістів радіотехнічних засобів радіоелектронного заглушення, за наявності письмової згоди командира бойової військової частини. Зараз у нас є два кандидати для призову — двоє дівчат хочуть бути снайперами», — зазначив Олег Вінницький.

vindaily

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована