Вінниччина планує закупити нові автомобілі для “швидкої” на 200 мільйонів гривень

103

На Вінниччині виділили 15 мільйонів гривень на придбання карет швидкої медичної допомоги. Відповідний проект рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік підтримали депутати обласної ради на пленарному засіданні 38 чергової сесії.

Як повідомляється на сайті Вінницької обласної ради, згідно з проектом збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 мільйонів 149 тисяч гривень. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації на загальну суму 15 мільйонів гривень.

Зазначено, що ці кошти будуть спрямовані на співфінансування закупівлі спеціального санітарного транспорту на реалізацію пілотного проєкту «Реформування системи екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Сьогодні під час прес-конференції голова ОДА Валерій Коровій прокоментував детальніше питання з придбанням “швидких”

– Вінницька область потрапила під експеримент і планується витратити 200 мільйонів на “швидкі”. Але програма передбачає 25% співфінансування, тобто ідеться про виділення 50 мільйонів з бюджету (обласного – ред.). Але ми знайшли цей ресурс зокрема завдяки перевиконанню бюджету. Нам ще не вистачає 15 млн гривень. Зараз тривають консультації з Вінницькою міською радою, щоб вони підставили плече. Або ж будемо це питання вирішувати наприкінці бюджетного року, аби використати в повній мірі всі можливості, – сказав Коровій.

Пілотний проект впроваджений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 року №425 «Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо розвитку системи екстреної медичної допомоги у Вінницькій, Донецькій, Одеській, Полтавській, Тернопільській областях та м. Києва та створення оперативно-диспетчерських служб».

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована