Вінничанку номінують на премію «Євромайдан SOS»

sos

Кандидаткою є засновниця «Бойових бджіл».

Голова волонтерської організації «Бойові бджоли» з Вінниці Лариса Полулях номінується на здобуття Волонтерської премії Євромайдан SOS 2019 року. Про це йдеться на сторінці премії у facebook.

У досьє Лариси зазначено, що вона волонтерка-юристка, і з 2014 року надає фахові послуги сім’ям загиблих воїнів.

«Сама Лариса називає себе «волонтеркою зі стажем», пояснюючи це тим, що вони разом з правозахисниками та громадськими активістами «підштовхують» владу до змін на користь суспільства. Лариса Алімівна разом зі своїми однодумцями створили волонтерську організацію «Бойові бджоли» (Combat Bees). Вони, отримуючи кошти від написання грантів та співпраці з Ізраїлем, надають правову, соціальну та гуманітарну підтримку учасникам і ветеранам бойових дій на сході України», — йдеться у презентації кандидатки.

Додамо, що Волонтерська премія Євромайдан SOS проводяться вшосте. Її мету організатори пояснюють так: «…ми збираємо в одному місці сотні звичайних людей, що роблять надзвичайні речі з усіх куточків України, та навіть світу, щоб щиро сказати: «Дякуємо! Добро, яке ви робите, змінює світ на краще!».

До кінця осені журі обере трьох переможців цьогорічної премії. Церемонія нагородження відбудеться 30 листопада у столиці.

Нагадаємо, Моргунов відзначив двадцятьох вінничан за волонтерство.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована