Вінничанка створила власний бренд одягу. Відео

business-113

Протягом 6 років вінничанка Олена Бондарчук працювала ведучою різноманітних заходів: весілля, Дні народження, корпоративи та інші свята.

Однак карантин змусив змінити вид своєї діяльності.  За освітою вона — технолог швейного виробництва, що і пригодилося їй під час карантину. Раніше вона вже працювала за освітою, однак  коли спробувала себе у ролі ведучої, відчула, що це її.

Паралельно Олена не припиняла шити, але виключно для себе. З початком пандемії вона почала шити маски рідним та знайомим. Згодом у неї почали замовляти і  інші містяни. Її маски були особливі з різними малюнками та принтами.

Пізніше, маючи багато вільного часу, дівчина захотіла пошити для себе комфортний трикотажний костюм. Після пошиття, Олена зрозуміла, що це красиво виглядає і до того ж зручно. Тоді брат переконав, що їх можна продавати.

Так і з’явився сімейний бренд, що створює комфортний одяг для всієї родини. Відтепер вона шиє спортивні костюми, футболки та шорти.

Тепер Олена починає підготовку до зимового сезону і думає над новими моделями. Для вінничанки саме карантин став поштовхом розпочати займатись тим, чим хотіла все життя.