Вінничанка перемогла на пісенному конкурсі каналу М2

bez-imeni-1

Співачка з Вінниці, 26-річна Вікторія Ільчишена (ILCHY) виграла у пісенному конкурсі “Хіт Конвеєр 2019”, фінал якого відбувся 25 серпня на Співочому Полі у Києві. Конкурс організований музичним телеканалом М2.

Як йдеться на сайті конкурсу, співачка Вікторія Ільчишена перемогла у пісенному конкурсі «Хіт-Конвеєр 2019» із україномовною піснею «Тисяча небесних причин». За результатом одноголосного рішення журі, дівчина здобула головний приз конкурсу — «Розкрутку на мільйон», що передбачає створення для співачки музичного кліпу, його показ на телеканалах М2 та М1 та ротацію пісні на радіостанціях.

— Змішані почуття, адже ще не можу збагнути, що це насправді зі мною. — ділиться враженнями Вікторія Ільчишена на своїй фейсбук-сторінці. — Стільки було зроблено кроків, стільки сил докладено, стільки часу, щоб пісня “Тисяча небесних причин” звучала вчора на сцені по новому. Дякую вам, друзі, що підтримували на цьому шляху, за ваші СМС та сторіс. За те, що прийшли на Співоче Поле і вболівали гучніше усіх! Немає слів, щоб описати мій стан та всі почуття подяки!

Як розповіла Veжі переможниця “Хіт конвеєру” Вікторія Ільчишена, останній час вона живе у Києві, хоча родом з Вінниці. Каже, що навіть через два дні після конкурсу їй не віриться у те, що сталося:

— Враження неабиякі, відчувається, як фантастика, як сон, що це все не зі мною. Ми зробили так, як думали, як хотіли і було видно, що ми цим живемо. Думаю, що журі це й підкорило. Через два дні будемо думати про те коли і про що будемо знімати кліп.

Хіт Конвеєр — конкурс сучасної української пісні, організований телеканалом української музики М2. Головне завдання конкурсу — відкривати нові імена та стимулювати розвиток якісної сучасної україномовної пісні. Головний приз конкурсу – «Розкрутка на мільйон». Це означає що переможець Хіт Конвеєру отримує знімання кліпу від каналу М2 та ротації цього кліпу на телеканалах М2 та М1. Переможці першого сезону – Гурт PATSYKI Z FRANEKA стали відомими на всю країну всього за рік. Екстравагантні образи та креативний підхід до відео зробили їх улюбленцями телевізійної аудиторії.

Режисеркою номеру стала Світлана Рихлюк, сестра Вікторії. Протягом конкурсу вони разом корегували номер, “аби у фіналі було яскраво і феєрично”: додали танцюристок, металеві сходи для декорацій; на фіналі обрали інші костюми та зробили ставку на хореографію.

Як пише засновник телеканалу М2 Микола Баграєв, загалом у конкурсі взяли участь 360 конкурсантів та конкурсанток, які представили власну, абсолютно нову пісню. За перемогу у фіналі змагалися дванадцять виконавців, серед яких була і наша землячка Вікторія. Дівчина каже, що серед членів журі були присутні Олег Винник, Злата Огневіч та соліст гурту “Без Обмежень”.

Нагадаємо, що минулого року Вікторія Ільчишена взяла участь у телевізійному шоу “Голос Країни”, а у першому сезоні “Голосу” співачка потрапила до команди співачки Руслани.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована