Вінничанка Ганна Давиденко лідирує серед «стратегів» у «Нових лідерів»

ganna

Неабиякий інтерес та жваве обговорення серед тих, хто цікавиться політикою та майбутнім держави, викликав проект «Нові лідери». За тиждень до кінця підрахунку результатів online-голосування у «стратегічному» напрямку лідирує депутатка Вінницької міськради Ганна Давиденко.

Проект телеканалу ICTV спрямовано на те, щоб відшукати серед молодих людей майбутніх лідерів у різних 13 напрямках. Своїми голосами потенційні виборці мають обрати тих, кого вони вважають найбільш достойними. Фінал конкурсу відбудеться 31 травня. Через скарги голоси декількох учасників проекту перевіряються.

У загальному списку на третьому місці проректор з наукової та міжнародної діяльності Університету «Україна», депутатка Вінницької міської ради Ганна Давиденко з 1415 голосами. Саме вона лідирує у «стратегічному» напрямку, де їй значно поступаються найближчі «конкуренти» Володимир Гергелюк (998 голосів) і Микола Мельник (829).

Серед «стратегів» є чимало вінничан. На 4-му місці – радник Вінницького міського голови Андрій Юсов (726 голосів), на 12-му — підприємець і власник медіа Володимир Воловодюк (403), на 20-му — інженер Іван Полюхович (215), а на 21-му – юрист Олександр Сарафанюк (191).

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована