Вінничанка Діана Баєва представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи з художньої гімнастики

3f804cf8b79415242b74356800bbcb84_preview_w440_h290

З 26 по 29 листопада в столичному Палаці спорту відбудеться Чемпіонат Європи з художньої гімнастики. Від України та Вінниччини в континентальній першості виступатиме 16-річна Діана Баєва. Вінничанка – багаторазова призерка міжнародних турнірів, а в цьому році увійшла до основного складу збірної України в групових вправах.

Про це інформують на сайті Вінницької облдержадміністрації.

В ОДА також зазначають, що спортивний турнір відбудеться без глядачів.

На Чемпіонаті Європи, у якому візьмуть участь півтори сотні гімнасток з 23 країн-учасниць, розіграють 8 комплектів нагород. Загалом Україну на домашньому Євро представлять 11 українських гімнасток. Як зазначають організатори, європейська першість з гімнастики стане найбільшою спортивною подією 2020 року.

В індивідуальних вправах національну збірну України представлятимуть Вікторія Онопрієнко та Єва Мелещук, у групових вправах – Анастасія Возняк, Валерія Юзьвяк, Діана Баєва, Марія Височанська та Маріола Боднарчук. Також представляти на змаганнях українську художню гімнастику в індивідуальних дисциплінах будуть юніорки Меланія Тур, Каріна Сидорак, Поліна Городнича та Поліна Каріка.