Вінничанка через соцмережу намагається повернути дитину, яку відібрала родина колишнього чоловіка

foto

Вінничанам неодноразово вдавалося вирішувати складні проблеми завдяки розголосу у соціальних мережах. Через це Юлія Стасюк у Facebook просить допомоги у поверненні дитини, якій трохи більше року. За словами жінки, після розлучення з чоловіком його батьки навіть не дозволяють побачити її хлопчика.

Юлія наголошує, що сина «насильно утримують». Дитині 1 рік і 3 місяці. Родина колишнього чоловіка проживає у селі Дашківці Літинського району. Жінці нібито забороняють бачити дитину, попри те, що син захворів.

Про це жінка написала ще 2 лютого. Вінничанка намагається надати розголосу «історії». Її пост активно коментують. Коментатори умовно поділилися на тих, хто співчуває матері, і тих, хто запевняє, що це фейк. Останні нібито працюють з батьками колишнього чоловіка Юлії.

У відділі комунікацій ГУНП у Вінницькій області пояснили NaПарижі, що жінка звернулася до поліції із заявою 28 січня. Коли правоохоронці ознайомилися із ситуацію, то ознак кримінального правопорушення не виявили. Дитина проживає з батьком.

«Колишнє подружжя має у судовому порядку з’ясувати, хто опікуватиметься дитиною. Дільничний контролює ситуацію», — пояснили у головному управлінні Нацполіції.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована