Вінничанину повернули гаманець з грошима, який він загубив вночі на дорозі

gamanec_057_96aff

Кажуть, добро просто так не лежить на дорозі, його випадково не підбереш! Натомість можна підібрати загублений гаманець із грошима та банківськими картками. Саме так і сталося 17 грудня з гайсинчанкою Надією Плотніковою.

Знайшовши в центрі Гайсина на дорозі чуже шкіряне портмоне, безкорислива жінка одразу ж розмістила оголошення у місцевій Фейсбук-спільноті:

Добрий вечір група, щойно було знайдено гаманець в центрі Гайсина на перехресті біля магазина “Супутник” з картками, де вказано ім’я, віддам власнику з паспортом. Може хтось знає цю людину, будь ласка, передайте йому. Все на місці, тільки машини дуже поїздили по гаманцю.

Завдяки численним коментарям і репостам власника гаманця знайшли досить швидко.

Виходив увечері з аптеки аж раптом відчув, що гаманця немає. Мав там щось близько 400 грн, кілька карток. Подумав, що забув його, коли розраховувався — повернувся і не знайшов, тоді попросив дівчат прокрутити відео з камери спостереження. Запис показав, що вийшов я з аптеки з гаманцем. А далі, мабуть, той випав із кишені. Вночі, у темряві — шукав і не знайшов, — розповідає Володимир.

Дзвінок від товариша про те, що його розшукують аби віддати загублене, викликав приємне здивування.

Не сподівався, що мені його провернуть. Дуже приємно, що є такі чесні люди. Щиро вдячний Надії, що так вчинила, — каже чоловік.