Вінничанина, якому скрізь увижалися сепаратисти, примусово лікуватимуть в «ющенка»

psih

Таке рішення ухвалив суд.

На дивну поведінку чоловіка N. з Вінниці медикам неодноразово скаржилися його рідні. Відтак завідувачка приймального відділення Вінницької обласної психо-неврологічної лікарні ім. акад. Ющенка після особистого огляду чоловіка видала направлення на його госпіталізацію. Про це йдеться у рішенні суду, оприлюдненому в Єдиному державному реєстрі судових рішень. Згідно з інформацією, психіатричний стаціонар був необхідний пацієнту, оскільки він мав тяжкий психічний розлад, і міг завдати шкоди своєму здоров’ю та оточуючим. Комісія зробила висновок, що вінничанин не може повністю усвідомлювати свої дії, оскільки знаходиться під впливом хворобливих переживань.

 

«Дратівливий, агресивний, вдома не спав та не їв протягом п’яти діб, повиносив всі речі з хати, палив документи на подвір’ї, родичі гасили багаття. Вважав, що навкруги одні сепаратисти, був переконаний, що за ним слідкують та переслідують. Розібрав вдома електроприлади та газовий котел, бо там — російський газ, хата тиждень не отоплюється, зривав з батька червону сорочку, бо вона «від диявола», — йдеться у рішенні суду.

Оскільки добровільно хворий чоловік лікуватися не хотів, то Вінницький міський суд виніс рішення про примусову госпіталізацію чоловіка до обласної психоневрологічної лікарні імені Ющенка.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована