Вінничанин пропонує створити у місті власний «Тунель кохання» та знайшов вдалу локацію

content

Залізнична гілка, яка колись вела до підприємства-велетня ВО «Жовтень», нині настільки багата на рослинність, що за допомогою ландшафтних дизайнерів може стати новою родзинкою міста. Вінничанин Олег Мороз опублікував у Facebook світлини колії, яку щільно охоплює зелень, та пропонує створити у цій місцині «Тунель кохання», як на Рівненщині.

Нагадаємо, біля селища Клевань є популярний туристичний об’єкт. На відрізку залізничної колії довжиною близько 4 км створено так званий Тунель кохання. Це зелений тунель у лісовому масиві, утворений через рух потягу до деревообробного заводу в Оржеві. На своєму шляху через ліс потяг збиває гілки дерев і кущів. Внаслідок цього утворився щільний коридор арочної форми. Тож об’єкт є не дивом природи, а штучним утворенням. Так чи інакше, а молоді закохані пари полюбляють фотографуватися на фоні цього «тунеля».

 

До речі, він відомий за межами України. У травні 2017-го його аналог зробили у китайському місті Хефей, а у 2014 році японський режисер А. Імазакі зняв романтичну драму «Клевань: Тунель Кохання».

Щодо Вінниці, то створення біля колишнього лампового заводу на вул. Чехова такого об’єкту стане копіюванням, хоча судячи з коментарів вінничан, ідея їм сподобалася. До того ж сам район активно забудовується.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована