Вінничанин продавав на форумі паролі до платіжних систем

6066fbc3da286

Поліцейські викрили 30-річного калинівчанина, який на хакерських форумах продавав паролі доступу до платіжних систем громадян. За місцем проживання чоловіка поліцейські вилучили комп’ютерну техніку та носії інформації, яку направили на проведення відповідних експертних.

Про це повідомили у відділі комунікації Нацполіції у Вінницькій області.

За попередньою інформацією, зловмисник за допомогою спеціального програмного забезпечення викрадав паролі до облікових записів платіжних систем та електронних гаманців громадян, формував відповідні електронні бази та продавав їх на форумах. База фігуранта налічувала близько 20 тисяч облікових даних потерпілих.

Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання чоловіка поліцейські вилучили комп’ютерну техніку та носії інформації, яку направили на проведення відповідних експертних.

Наразі поліцейські проводять всі необхідні слідчі та процесуальні дії, для встановлення кількості потерпілих та розмір завданої їм шкоди.

Поліцією розслідується кримінальне провадження за ч. 1 ст. 361-2 (несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в комп’ютерах автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або на носіях такої інформації) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує до двох років позбавлення волі.