Вінничанин очолив Південно-Західну залізницю

gd

Завершився відкритий відбір кандидатів на посади директорів регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця». Такий відбір було проведено вперше в історії компанії. Він тривав з 19 грудня 2016 року до 25 січня 2017 року. Компанія публічно оголосила чіткі вимоги до кандидатів, з якими можна було ознайомитися на офіційному сайті товариства.

У понеділок, 24 квітня, усі кандидати, відповідно до процедури та норм відбору, були заслухані членами правління ПАТ «Укрзалізниця», відповіли на їхні запитання. Також члени правління були ознайомлені з остаточними висновками та рекомендаціями експертної групи ПАТ «Укрзалізниця». У підсумку правління ПАТ «Укрзалізниця» проголосувало щодо призначення директорів регіональних філій.

 

Зокрема, Південно-Західну залізницю очолив Бевз Григорій Анатолійович — директора ТОВ «Дослідно-механічний завод «Карпати».

Народився новий очільник Південно-Західної залізниці 10 червня 1976 року у Вінниці. Одружений, має двох дітей.

Закінчив у 1995 році Вінницький політехнічний технікум за спеціальністю технік-механік, У 2009 році — Вінницький інститут економіки Тернопільського національного економічного університету, здобув кваліфікацію магістра з економіки підприємства. У 2013 р. закінчив Інститут права та соціальних відносин Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» за спеціальністю «Правознавство», здобув кваліфікацію спеціаліста.

 

Працював на різних посадах на Вінниччині та в інших регіонах України.

За матеріалами:
Прес-служба «Укрзалізниці»

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована