Вінничанин може «сісти» на три роки за крадіжку телефону у пасажирки тролейбусу

tel

У  листопаді  минулого року  вінничанка стала жертвою кишенькового крадія. Жінка їхала на роботу тролейбусом сполучення «Залізничний вокзал – Вишенька». Оскільки вагон був переповнений, жінка не звертала уваги на  періодичні поштовхи та на те, що чоловік, що стояв поруч шарпав її куртку.  Лише проїхавши кілька зупинок, вона помітила, що з кишені куртки зник телефон. Але в цей час крадій,  задоволений своєю «здобиччю»,  вже збував викрадене.  

Завдяки процесуальному керівництву Вінницької місцевої прокуратури досудове слідство у кримінальному провадженні було проведено швидко, обвинувальний акт відносно підозрюваного за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (таємне викрадення чужого майна, тобто крадіжка), уже до кінця місяця було направлено до суду.

 

Наразі, обвинувачений  очікує на результати розгляду справи в суді. Кримінальний кодекс України передбачає різні види покарань за скоєння такого злочину, в тому числі, позбавлення волі до трьох років.

До слова, значну долю крадіжок, які відбуваються на території  Вінниці, становлять крадіжки телефонів у громадському транспорті, і  майже щодня громадяни повідомляють про такі події органи поліції міста.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована