Вінничани, які здають іспит на водійське посвідчення чи реєструють авто, можуть стати «Таємними клієнтами»

mreu

З 15 лютoгo пo Україні та в регіoнальнoму сервіснoму центрі МВС у Вінницькій oбласті, запрoваджується прoект «Таємний клієнт». Завдяки сервісу грoмадяни змoжуть відкритo перевірити рoбoту державнoї структури, залишити свій відгук та вплинути на пoкращення oбслугoвування грoмадян.

Про це Вiнниця.info повідомляє Регіональний сервісний центр МВС у Вінницькій області.

«Ми сподіваємось отримати чесні, об’єктивні та незаангажовані відгуки пересічних громадян – клієнтів сервісних центрів регіону, аби мати змогу покращити якість надання послуг. Таємним клієнтом зможе стати будь-яка людина під час візиту до сервісного центру МВС. Для цього необхідно відвідати сервісний центр МВС та отримати реальну послугу. Наприклад, з реєстрації транспортного засобу або отримання посвідчення водія. Потім детально ознайомитися з анкетою-відгуком та критеріями оцінки роботи сервісного центру МВС, онлайн заповнити та надіслати анкету-відгук», — зазначено в повідомленні.

Під час свого візиту громадянин зможе оцінити роботу:

— адміністратора, який надав послугу,
— екзаменатора (у випадку складання іспиту на право керування транспортним засобом),
— фахівця Експертної служби МВС,
— спеціаліста – консультанта…

Клієнт також зможе зазначити інформацію щодо зручності навігації, дотримання інклюзивних умов, організації роботи сервісного центру МВС, доступності інформації на сайті та консультаційної підтримки у соціальних мережах.

Анкета для заповнення: hsc.gov.ua/anketa/

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована