Вінничани відремонтували для військових «ГАЗ 66». Автомобіль, якому не страшні бездоріжжя.

gaz

«Вінницька транспортна компанія» відремонтувала для військових автомобіль «ГАЗ 66». Кузов повністю переварили, замінили комплектуючі, пофарбували. З початку антитерористичної операції комунальне підприємство «реанімувало» чимало техніки для захисників. Ремонтують машини, здебільшого, після роботи.

«До нас звертаються військові частини. Машини потребують великих робіт. Ми їх виконуємо позапланово. Люди з розумінням до цього ставляться. За останній час це вже друга машина, до того ми ремонтували чотири автобуси для військового госпіталю, для військової частини. Вони були в плачевному стані», — розповідає директор ВТК Михайло Луценко.

 

Транспортна компанія також передавала у Северодонецьк і Краматорськ двигуни для тролейбусів, запчастини для контактної мереж і в депо.

За словами міського голови Сергія Моргунова, колектив підприємства систематично допомагає бійцям на Сході.

«Ми відправляли автомобіль кіборгам в Донецький аеропорт. Адаптували автобуси під потреби військових. Відновлювали багато іншої техніки. Крім того, робили буржуйки… З початку російської агресії відремонтували мінімум 20 одиниць техніки.

 

Тут повний привід. Цей автомобіль, один з небагатьох, що має високу прохідність. Він був популярний в радянській армії. Один з найкращих з точки зору використання на бездоріжжі і не тільки», — додає мер.

«ГАЗ 66» передадуть військовим, які й вирішать, де нестиме службу автомобіль.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована