Вінничани святкують Івана Купала: битва водою, кануполо та фестиваль їжі.

kupala

Вишенське озеро традиційно стало центром святкування Івана Купала у Вінниці. 7 липня тут влаштували битву водою, десятки конкурсів, спортивні змагання на воді, городянам пропонують сотні страв та багато іншого.

В парку Дружби нaродів проходить масштабний фестиваль їжі «Vinnytsia Food Fest». Просто неба тут готують шашлики, овочі гриль, хот-доги, бургери. Великий асортимент морепродуктів, випічки, солодощів. Також присутнім пропонують холодні коктейлі, пиво, морозиво.

Ближче до озера активні розваги: водяний батл, запуск водяних ракет, показові виступи спортсменів. Майже о 16 годині розпочалася масова битва водою, дівчата змагалися проти хлопців.

Також сьогодні проходять змаганнями з кануполо, з веслування на байдарках і каное, з веслувального слалому. На озері охочі можуть безкоштовно прокататися на човні-драконі, випробувати сили на SUP-дошках, байдарках, каное та на човні для рафтингу.

На території свята розмістився і кaльян-бaр, бібліотека з м’якими кріслами. Для любителів селфі десятки різноманітних фотозон. При вході у парк розмістилися майстри, які продають вироби створені власноруч.

До вечірніх обрядів готуються дівчата, вони плетуть вінки, які потім пускатимуть на воду.

О 21:50 біля Вишенського озера відбудеться вогняне шоу та запалення великого вогнища.

Нагадаємо, свято тривaтиме три дні – з 6 по 8 липня.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована