Вінничани стічними водами забруднювали ґрунт

dom

На території одного із домоволодінь господарі з вигрібної ями для рідких відходів улаштували трубопровід в ґрунт поряд з вигрібною ямою

У Вінниці працівниками муніципальної поліції при обстеженні струмка Безіменний, який межує з домоволодіннями приватного сектору у 1-му пров. Стеценка, було виявлено порушення правил благоустрою. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу муніципальної поліції Вінниччини.

 

Було встановлено, що на території одного із домоволодінь господарі з вигрібної ями для рідких відходів улаштували трубопровід в ґрунт поряд з вигрібною ямою. Таким чином стічні води з житлових приміщень, за відсутності централізованого водовідведення, забруднюють ґрунтові води. Правилами благоустрою території м. Вінниці передбачено, що вигріб повинен бути водонепроникним та закритим.

При обстеженні струмка також було виявлено, що на території домоволодінь не облаштовано вигрібні ями, а рідкі відходи господарі використовують як добрива на своїх присадибних ділянках, що також є порушенням правил благоустрою.

На господарів домоволодінь було складено три протоколи про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 152 КУпАП, та надано три приписи щодо усунення виявлених недоліків.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована