Вінничани стали фіналістами престижного Міжнародного вокального конкурсу Пам’яті Мусліма Магомаєва

image_22001

Вінничани Йосип Машталяр та Вікторія Мельник пройшли сліпий відбір і стали фіналістами престижного Міжнародного вокального конкурсу Пам’яті Мусліма Магомаєва, який цьогоріч проходив у Трускавці.

Крім того, Вікторія Мельник ще й здобула перемогу — вона стала лауреатом 1 ступеню.

Варто зазначити, що основне завдання конкурсу обрати універсального співака, який однаково добре виконує і оперні партії і естрадні пісні. До конкурсу були допущені тільки професійні виконавці з вокальною освітою.

Усі учасники конкурсу пройшли попередній сліпий аудіо відбір. На фінальний відбір у Трускавець були запрошені виконавці, що набрали найбільшу кількість балів в ході сліпого відбору.

Усі витрати виконавця, окрім дороги, бере на себе оргкомітет. Вступні внески в Конкурсі також відсутні.

До слова, Йосип Машталяр нині артист Вінницького муніципального хору імені В. Газінського та соліст Вінницької філармонії, а Вікторія Мельник випускниця Вінницького музичного училища і магістр Київської Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського.

Конкурс став також дипломатичною мультикультурною платформою для співробітництва. Адже на захід завітала Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ельміра Ахундова.