Категорії: Головна , Події

Вінничани ополчилися проти радника прем’єра, який похвалився вінницькою школою, яку вже давно збудували

golik2

Юрій Голик, радник Прем’єр міністра України, похвалився будівництвом «Новой школи» у Вінниці, — про це пише видання «Вінницька хвиля». Жителів Вінниці подібні вихваляння обурили. Як стало відомо, школу на Поділлі почали будувати ще до того, як Голік став радником Гончарука, а Гончарук — прем’єром.  

Вінничани в коментярах до допису звинуватили чиновника у привласненні досягнень попереднього Уряду, оскільки будівництво школи велося ще з 2015 року і було майже завершено ще до парламентських виборів 2019 року.

Так, вінничанин Володимир Давиденко заявив, що програма «Большая стройка» (як її називає Голик), про результати якої регулярно звітує радник прем’єра, є маніпуляцією, оскільки за допомогою цієї програми чинний Уряд привласнює собі проекти, реалізація яких відбувалася за попередньої влади, а на сьогодні просто завершуються.
komment

Інший вінничанин — Микола Бєлкін написав, що вкрай важко побачити зміни, які відбулися на будівництві школи, якщо порівнювати відео, опубліковане в жовтні, та те, яке поширив Юрій Голик.

komment2

Також, вінничанка Ліза думко написала іронічний коментар, щодо того, що відношення Голик не може мати до будівництва школи, яку вже майже побудували.

komment3

Виникає запитання: чи зможе чинний Уряд добудувати школу, яку отримав від попередників у стані 90-відсоткової готовності?

Відео, яке доводить, що будівництво було розпочато задовго до «Большой стройки» Голика:

Примітно, що на ФБ-сторінці у радника Прем’єра не одна згадка про будівництво об’єктів у Вінниці, і як виявляється, усі вони починали будуватися ще задовго до того, як Голік став радником, а Гончарук — прем’єром.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована