Вінничани не хочуть віддати Соцьке озеро та ліс навколо нього

socke-ozero

Вінничанка Ганна Давиденко звертається до містян проголосувати проти виділення лісу навколо Соцького озера, яке мають віддати київському благодійному фонду.

— Сьогодні вони заберуть озеро з лісом — завтра забудують весь парк. На площі у понад 2 га планують звести спальні корпуси — 5 штук; спортивні майданчики — 2 штуки; будинок для відпочинку — 2 штуки; їдальню; адміністративний корпус; актову залу; душові — 5 штук; медичний корпус — 1 шт; літній павільйон та вбиральні. Як депутат Вінницькоі міської ради під час цього питання на комісії я запитала — ЩО отримають мешканці Вінниці від такої «доброї справи»??? Відповіді не отримала. Давайте поміркуємо. Хтось буде заробляти гроші за рахунок майна громади, за рахунок мешканців Вінниці. У людей заберуть можливість доступу до лісу і озера. Тепер традиційне місце відпочинку вінничан віддадуть в оренду якомусь фонду. Місце це обнесуть парканом. Давайте покажемо позицію громади, — йдеться у тексті петиції.

Станом на сьогодні, 27 листопада, петицію підписали 107 осіб з 350 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 6 днів.

20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована