Вінничани на об’їзній знайшли валізи пасажирів, які їхали у Чехію

imgonline-com-ua-resize-gdi38ttbutljgpw7

16 січня Вінничани знайшли на повороті об’їзної дороги сумку та валізу – як з’ясувалось пізніше, речі випали з багажного відсіку автобуса, який їхав у Чехію.

Того дня ми повертались у місто окружною, і на повороті біля мосту побачили на дорозі синю валізу та чорну сумку. Обидві досить великі, важкі. Чоловік порадив мені зупинитись, адже інші автомобілі просто проїжджали повз ці речі, не зупиняючись.“, – розповідає вінничанка Наталія.

За її словами, знайти власників втраченого багажу було досить не просто.

Одразу дали оголошення у кілька вінницьких груп у Фейсбук, розмістили там фото валізи та сумки, сподіваючись, що так швидше знайдемо власників. Але натомість отримали просто шквал дзвінків і коментарів. Хтось просто телефонував, щоб поцікавитись долею цих речей. Хтось починав вигадувати історію, що це його речі, хоча навіть не міг пояснити, що там знаходиться. Хтось навіть не питав про речі, а просто хотів познайомитись.“, – сміється Наталія.

Врешті, за допомогою документів, які знайшли в валізі, вінничани змогли отримати контакти та зателефонувати одній з власниць втраченого багажу.

“З’ясувалось, що дівчина у ці хвилини вже доїхала до Хмельницького. Про те, що її речі вже кілька годин тому випали з багажного відділення вона навіть не здогадувалась. Не здогадувалась про втрату й власниця чорної сумки.”, – розповідає вінничанка.

Втім, водій автобусу на зойки своїх пасажирок зреагував спокійно – мовляв, нічого дивного, у нас таке трапляється. Представниця перевізника, до якої також зателефонували вінничани, за дії підлеглих теж не вибачилась: “Кажете, знайшли речі. То чого ви мені телефонуєте?”

Врешті стараннями Наталії родичі однієї з пасажирок приїхали та забрали у неї сумку. А от із валізою, яка належить дівчині, на ім’я Олена, яка їхала на роботу в Чехію, ситуація й досі до кінця не вирішилась.

“З’ясувалось, що у цій валізі вона тримала документи, які потрібні були для перетину кордону. Тож ми оперативно засканували їх і вислали власниці. Олена вже у Чехії – телефонувала звідти, дякувала. Отже пів справи зроблено, а як вона отримає свої речі, ще не вирішили. Підтримуємо зв’язок.”, – говорить Наталія.