Вінничани голосують, щоб дозволити приватним автівкам їздити Соборною

soborna

Змінити час заборони руху приватного транспорту центральною вулицею міста Соборною закликає владу вінничанка Світлана Пугач.

Відповідну петицію мешканка міста зареєструвала на сайті Вінницької міської ради п’ять днів тому.

Нагадаємо, обмеження на рух приватного автотранспорту вулицею Соборною повернули з 1 жовтня. Виїжджати на центральну вулицю міста приватними автівками заборонено з 6 до 22 години.

Обмеження не стосується лише громадського транспорту та автомобілів вінничан, які мешкають або працюють по вулиці Соборній.

У петиції до місцевої влади Світлана Пугач просить змінити обмеження руху до 8-9 години ранку.

Вінничанка зауважила, що зранку практично неможливо дістатись зі Старого міста до районів Вишенька, Хмельницьке шосе, Поділля, оскільки значна ділянка дороги заблокована.

“Староміський міст та вулиця Коріатовичів “стоїть”, а тепер ще закрита і Соборна”, – пише авторка петиції.

На її думку, закриття руху по вулиці Соборній було б доцільним при розгляді питання розширення дороги і транспортного потоку по вулиці Коріатовичів та будівництві нового мосту з розвантаженням даної ділянки.

Петиція Світлани Пугач отримала активну підтримку серед вінничан.

До кінця збору підписів залишилось 9 днів. Втім, ініціатива вже зібрала 340 з 350 необхідних підписів.

Між іншим, це вже не перша петиція вінничан, що стосується руху приватного транспорту центральною вулицею міста. Так, 18 вересня Станіслав Рудницький звертався до влади із петицією не забороняти проїзд приватного автотранспорту центральною вулицею міста з 1 жовтня, а здійснювати проїзд Соборною за парними або непарними номерами, щоб хоч якось розвантажити паралельні Соборній вулиці. Втім, ініціативу Рудницького широко не підтримали. Петиція зібрала лише 81 підпис.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована