Вінничанам пропонують приєднатись до обговорення нової міської програми для літніх людей

proyekt-1
У місті розробили проект програми «Вінниця – громада, комфортна для людей похилого віку». В документі йдеться про навчання літніх людей, проведення для них цікавого дозвілля, залученість їх до життя міста. Програма розміщена на сайті міської ради у розділі «Актуальне» . Всі бажаючі можуть долучитись до її обговорення, запропонувати свої ідеї. Обговорення триватиме до 3 квітня, після чого буде виноситись на розгляд виконавчого комітету з подальшим затвердженням на сесії міської ради.
У Вінниці проживає 25 % людей віком старше 60 років. І важливо, щоб вони почувались комфортно, залишались активними у різних сферах – соціальній, фізичній, культурній тощо. Адже сильна громада є першим пріоритетом Стратегії розвитку Вінниці-2020. А також – важливою візією Концепції інтегрованого розвитку міста до 2030 року. У Вінниці проводиться активна робота у цьому напрямку, наприклад, діють гуртки та проходять заняття для активних людей пенсійного віку у Територіальному центрі соціального обслуговування тощо.
«Ми пропонуємо усім долучитись до широкого обговорення громадськістю проекту комплексної  програми «Вінниця – громада, комфортна для людей похилого віку» на 2020-2025 роки. Кожен мешканець територіальної громади зможе запропонувати свої ідеї та надіслати їх на адресу malachevska@vmr.gov.ua або ж за телефоном 50-86-89 (департамент соціальної політики міської ради)», – каже директор департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.
Обговорення проекту нової міської програми триватиме до 3 квітня.
Довідка:
Розробником програми є  ГО «Центр Поділля-Соціум», а також з пропозиціями та ініціативами до розробки активно долучились департаменти виконавчих органів Вінницької міської ради, зокрема: соціальної політики, фінансів, правової політики, маркетингу міста та туризму,  освіти, культури, фізичної культури і спорту, громадські організації та інші активні жителі поважного віку територіальної громади.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована