Вінничанам пропонують долучитися до збереження «Льодового клубу»

klub

Стрімко набирає електронні підписи петиція до Вінницької міськради щодо збереження у Центральному парку льодової арени. Її називають єдиної у Вінниці, яка дозволяє проводити змагання з хокею та фігурного катання, а також виховувати юних спортсменів. Вінничанин Сергій Гуцало наголошує, що, зважаючи на ситуацію, найкращім варіантом він вважає придбання об’єкту у комунальну власність.

Петиція вінничанина побудована як звернення особисто до мера С. Моргунова, який особисто сприяв тому, що протягом 10 років з міського бюджету виділялися кошти на розвиток дитячого хокею. Автор наголошує, що майданчики у торгівельних центрах не відповідають вимогам для гри у хокей зі шайбою. Єдина арена у місті, яка відповідає стандартам, це «Льодовий клуб».

«Тому мене турбує повідомлення про наміри власників «Льодового клубу» щодо його продажу. Якщо відповідний інвестор не знайдеться у нашому місті, то обладнання льодової арени може бути демонтовано і перевезене до іншого регіону», — зазначає С. Гуцало, пропонуючи «розглянути можливість придбання даного об’єкту органами місцевого самоврядування».

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована