Вінничан запрошують зустріти Новий рік по-європейськи

content_nich

Цього року у місті продовжується святкова традиція, яку започаткували минулого року — «Новий рік по-європейськи». На вінничан чекає чимало сюрпризів та розваг у новорічну ніч на Європейській площі. Співати для усіх, хто прийде зустрічати Новий рік у центр міста, буде відомий гурт «Pan Karpo».

О 22:30 на Європейській площі розпочне працювати ярмарок. А о 23:30 стартує новорічна розважальна інтерактивна програма.  На відвідувачів цієї локації очікують сюрпризи та подарунки.

«Цього року ми продовжуємо традицію, започатковану минулого року, і 31 грудня, запрошуємо усіх вінничан та гостей міста на Європейську площу зустрічати Новий рік разом біля Вежі. Розважальна програма «Новий рік по-європейськи» розпочнеться о 23:30. На сцені виступатиме відомий гурт «Pan Karpo. Також на усіх, хто святкуватиме новий рік біля Вежі зможе насолодитися лазерним шоу», — каже директор департаменту Максим Філанчук.

Організатори запрошують усіх вінничан провести старий і зустріти Новий 2020-й рік  разом. На гостей заходу чекають гарні емоції, веселі розваги та багато яскравих вражень.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована