Вінничан запрошують на онлайн концерт «International Culture Camp»

sv_01350
Феєричне інтеркультурне дійство, сповнене барв та емоцій, чекає на вінничан уже 20 грудня о 18:00 на Культурному порталі міста #VinCultureCode   та на інтернет-ресурсах Української сімейної фундації
 В цей час відбудеться концерт мистецького проєкту «International Culture Camp». Саме зараз тривають його зйомки.
Концертна програма освітньо-культурного табору «International  Culture Camp» – можливість для усіх вінничан поринути в життєрадісну атмосферу палкої Ямайки, проникнутися бойовим духом Бразилії, мандрувати Азією та Африкою.
Закохуватимуть в культури народів різних континентів колективи і митці не тільки з Вінниці, а й з різних країн Африки та Азії. В програмі мистецького заходу на глядачів чекають ямайський, єгипетський, арабський танці. Своїми неповторними голосами та харизмою вас зачарують вокалісти Майкл Джумесі, Авак Бабаханян, Марія Петровська,  Ібрагім Чемз та Джан Ин Сон. А бразильське традиційне бойове мистецтво «Капоейро» здивує навіть тих, хто ніколи раніше ним не цікавився.
Організатори запрошують долучатись до перегляду проєкту «International Culture Camp всіх бажаючих. Вони запевняють, що краса, різнобарв’я культур та справжній клондайк талантів не залишить байдужим жодного глядача.
А вже у 2021 році на вінничан чекає шалений тиждень живих трансляцій з представниками інших країн, цікаві лекції та тематичні майстер-класи для всієї родини, а також виставка культур народів світу та гала-концерт Union Concert.
Тим, хто хоче стати частиною масштабного проекту у Вінниці, а саме волонтером чи партнером, потрібно зареєструватись за посиланням cutt.ly/6fY5Kc4
Проект є одним з переможців конкурсу соціально-культурних проектів.