Вінничан просять на вихідних не виходити на вулицю: з 13-ї години суботи до ранку понеділка

СКАЛЬСЬКИЙ

9 квітня під час брифінгу голова Вінницької ОДА Владислав Скальський звернувся до вінничан з проханням не виходити на вулицю у вихідні та розповів про обмеження, які ввели в західних областях України.

«Минулими вихідними були введені суттєві обмеження на території Чернівецької та Тернопільської областей. Нарізі ці області найбільш вражені новими випадками коронавірусної інфекції. Там також є летальні випадки. На минулих вихідних там діяли обмеження щодо перебування на вулиці з 13.00 години суботи до 06.00 ранку понеділка. Ці обмеження були сприйняті більшістю громадян позитивно. Всі розуміють для чого це робиться. Всі нормально віднеслись, за дуже невеликим виключенням. Сьогодні була проведена державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Також рекомендація запровадити аналогічні обмежувальні заходи сьогодні буде зроблена по всіх західних областях.

Я хотів би просити всіх жителів Вінницької області: давайте спробуємо провести ці вихідні, ніби ці обмеження також введені у Вінницькій області. Їх ефективність доведена кількістю нових випадків тих, що захворіли на коронавірусну інфекцію», — звернувся посадовець.

В. Скальський також попросив вінничан поставитись з розумінням до проведення дезінфекцій вулиць і не перебувавати в цей час у громадських місцях.

«В обласних, районних центрах і інших населених пунктах, постійно відбувається санітарна обробка вулиць та громадських місць. Не бажано знаходитись в цей час на вулицях і в громадських місцях», — додав голова ОДА.

Нагадаємо, Станом на 11.00 годину 9 квітня на території Вінницької області зареєстровано 217 підозр на COVID-19. У 102 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 8 дітей.