Виконком міськради підтримав питання створення парку культури і відпочинку «Хімік» у Вінниці

park

22 березня на засіданні виконавчого комітету Вінницької мерії підтримали питання «Про проект рішення міської ради «Про створення парку культури і відпочинку «Хімік». Це означає, що земельна ділянка, яку всі звикли називати парком, офіційно отримає статус парку. Також повторно проведуть громадські слухання і розроблять план благоустрою території.

Про це розповів директор департаменту земельних ресурсів Сергій Кушнірчук.

 

«Прийнято рішення про вчинення ряду заходів, спрямованих на створення в подальшому парку культури відпочинку «Хімік». Оформлення земельної ділянки, формування і присвоєння кадастрового номеру. Передачу її в постійне користування. Передбачені заходи на фінансування і виконання робіт з реконструкції та благоустрою цієї території впродовж 2019-2020 років», — пояснив посадовець.

Нагадаємо, що 23 лютого відбулася сесія Вінницької міської ради, на якій депутати виключили з порядку денного питання про забудову парку «Хімік» і затвердження проекту землеустрою щодо відведення ділянки для православної церкви Київського патріархату.

Міський головa Сергій Моргунов зaзнaчив, що це питання потрібно обговорити всією громaдою містa і оголосити конкурс нa крaще вирішення перетворення території. Сьогодні парк офіційно не зареєстрований.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована