Виконавчі органи Вінниці пройшли наглядовий аудит BSI Group Polska Sp. z o. o.

sv_03454

На черговій березневій сесії Вінницької міської ради депутати розглядатимуть звіт щодо функціонування систем управління якістю, протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки за підсумками 2020-го року.

Для того, щоб оперативно корегувати управлінські процеси та запобігти відхиленням, що можуть вплинути на якість надання послуг мешканцям  громади, щорічно проводяться внутрішні аудити. У 2020 році у виконавчих органах Вінницької міської ради було проведено 2 внутрішніх аудити щодо
дослідження систем управління якістю, протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки відповідно до стандартів EN ISO 9001:2015 та EN ISO/IEC 27001:2018. За їх підсумками було виявлено 2 невідповідності та сформовані 33 спостереження щодо можливості покращення в управлінських процесах у виконавчих органах міськради.
SV_03404.jpgТакож торік був проведений наглядовий аудит , за підсумками якого не було виявлено жодної невідповідності управлінських процесів в органах місцевого самоврядування Вінницької міської територіальної громади.
Наглядові та стратегічні аудити, як засіб вдосконалення системи управління якістю, проводяться зовнішньою незалежною організацією, що здійснювала сертифікацію та видала сертифікат. Вони дозволяють контролювати постійну відповідність системи вимогам міжнародного стандарту, розробленого Міжнародною організацією зі стандартизації (ISO), щоб організації та підприємства могли використовувати його як основу при розробці власних систем управління якістю.
SV_03748.jpgЗ моменту отримання сертифікату відповідності повноважень виконавчих органів Вінницької міської ради міжнародному стандарту ISO 9001 у травні 2007 року  подальше вдосконалення отримала вся інфраструктура надання адміністративних послуг громадянам та юридичним особам органами місцевого самоврядування. За цей час пройдено шлях від розробки документів і навчання персоналу до реального використання системи за міжнародним стандартом ISO 9001:2015 як інструменту управління. І на сьогодні системи управління якістю, протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки успішно інтегровані в усі управлінські процеси муніципалітету Вінницької міської територіальної громади.