Військовослужбовці СБУ у Вінниці отримали житло в новобудовах

sbu-vinnytsya-zhytlo-620x400

У Вінниці завершили першу чергу будівництва комплексу багатоповерхових житлових будинків для співробітників Служби безпеки України.

Про це в середу, 7 квітня, повідомили в пресцентрі української спецслужби.

Зазначається, що серед власників 72 квартир – військовослужбовці СБУ, які щодня захищають нашу державу, у тому числі на її східних рубежах.

“Здача в експлуатацію новобудови стала можливою завдяки ініціативі керівництва української спецслужби та за сприяння державної та місцевої влади. Слід зазначити, що здача об’єкту такого рівня відбулася вперше за багато років”, – йдеться в пресрелізі.

“Ми маємо створити комфортні умови для професійного зростання співробітників, забезпечити сучасним спорядженням, підвищити рівень соціальних гарантій. І вже поступово це робимо”, – сказав голова СБУ Іван Баканов.

Він додав, що повага до роботи співробітників спецслужби має виражатися не лише на словах, але й у цілком конкретних речах: соціальних гарантіях, зарплатах, житлі.
А особливу підтримку мають отримувати молоді сім’ї співробітників СБУ та люди, які проявили себе у бойових завданнях та спецопераціях – і на сході країни, і в мирних містах.