Військовослужбовці і учасники АТО створюють реабілітаційний центр на Вінниччині

hay

Військовослужбовці та ветерани 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, яка розквартирована у Гайсині, допомагають у створенні реабілітаційного центру для атовців.

Торік актив спілки розпочав облаштування місця для відпочинку учасників бойових дій АТО/ООС на березі річки СОБ. Сьогодні тут ведуться роботи з очищення території та самої річки від заростей та сміття, встановлюються альтанки та гойдалки. Висаджено садок, який захищатиме відпочиваючих від спеки та радуватиме смачними плодами.

Гарну справу ініціювала Громадська організація «Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина та Гайсинського району» (до речі, одна із найчисленніших та найбільш активних районних спілок атовців в Україні).

Голова спілки Микола Данилюк розповідає:

“Ідея створити зону відпочинку для учасників бойових дій виникла давно. Це має бути місце, де хлопці можуть приїжджати з родинами, спілкуватися з побратимами, купатися, рибалити, словом, відпочивати морально й фізично”.

Також у планах гайсинських атовців – створення на території центру тренувальної бази для дитячого військово-патріотичного гуртка, яким опікується спілка.

“Чимало військовослужбовців та ветеранів 59 бригади поруч із іншими з перших днів трудяться над облаштуванням зони відпочинку. Зізнаються: хоч робота фізично важка, але у дружньому колі та з гідною ціллю працюється із задоволенням.
Відпочинок на березі річки доступний усім, але роботи тут ще чимало. Тож організатори запрошують усіх бажаючих долучитися до цієї доброї справи”, – повідомили в бригаді.

Фото з архіву Спілки

hay2-800x601 hay3-800x600 hay4-800x600