Військові нагороди поштою пересилали із Вінниці у Росію

nagorodi

З Вінниці у Росію пересилали предмети військової фалеристики. Відкрили кримінальне провадження, а у рамках досудового розслідування слідчий просить отримати доступ до відео із камер спостереження відділення поштового зв’язку у Вінниці. Про це інформує Vlasno.info із посиланням на ухвалу суду.

Особа, яка фігурує у кримінальному провадженні, тривалий час займається скупкою та реалізацією культурних цінностей, в тому числі шляхом їх незаконного переміщення через митний кордон України до зарубіжних країн. Інкриміновані злочини: контрабанда та замах на злочин.

 

Слідством встановлено, що наприкінці листопада цього року фігурант справи відіслав міжнародне поштове відправлення у Росію з предметами військової фалеристики (металеві прикраси, що служили військовими відзнаками — прим.ред.).

Відтак, у суду просили отримати зафіксовану інформацію із камер відеоспостереження у час, коли контрабандист оформляв перевезення у приміщенні пошти. Суд такий дозвіл надав.

Досудове розслідування триває.

 

Санкція статті 201 ККУ «Контрабанда» передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до 12 років з конфіскацією предметів контрабанди та з конфіскацією майна.

Vlasno

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована