Відкриття фонтану «Рошен» 2018: Антитіла, БезОбмежень та Hardkiss запалювали у Вінниці

roshen

21 квітня відбулося відкриття фонтану Рошен 2018. На традиційному святковому концерті виступали гурти Антитіла, БезОбмежень та Hardkiss. Кілька тисяч вінничан та гостей міста прийшли на власні очі побачити пробудження водограю.

Запуск фонтану «Рошен» 2018 став початком восього сезону роботи водограю. Розпочався захід з вітального слова ведучих та виступу драйвового гурту «БезОбмежень».

Виконавці подарували відвідувачам заходу справжню рокову атмосферу та щирі україномовні пісні. Колишні учасники «Х-фактору» з перших нот запалили глядачів. А фіналом виступу став хітом присвячений нашим захисникам.

Далі офіційну частину відкриття розпочала перша леді України — Марина Порошенко. Відкриття фонтану «Рошен» у 2018 році проходило під гаслом «Віримо в Україну».

Улюбленець тисяч слухачів Тарас Тополя разом з гуртом «Антитіла» зіграли як давно відомі хіти, так і музичні новинки. Також, виконавці похизуватись вінницьким корінням. А публіка з вогнем в очах підспівувала виконавцям.

А ось справжнім хедлайнером концерту на відкритті фонтану «Рошен» став гурт «Hardkiss». Виконавці презентували пісні з нового альбому та порадували слухачів давно відомими хітами. «Hardkiss» подарували глядачам незабутню атмосферу та яскраві емоції.

Кульмінацією свята став запуск фонтану «Рошен».

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована