Ведуча новин Вінницької філії НСТУ отримала титул «Міс Вінниця 2018»

miss

Пані Аліна працює кореспонденткою новин на телеканалі «ВІНТЕРА» з 2017-го, а з січня 2018-го вона почала з’являтися на екрані ще й у якості ведучої «Телевізійних новин Вінниччини» (ТНВ).Ведуча новин Вінницької філії НСТУ отримала титул «Міс Вінниця 2018»

Кореспондентка і ведуча новин телеканалу «ВІНТЕРА» Вінницької філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Аліна Бабій здобула перемогу у конкурсі «Міс Вінниця 2018». Про це повідомляє сайт «UA: Суспільне мовлення».

 

У фіналі 21-го щорічного конкурсу краси, який відбувся 4 березня, за звання найгарнішої змагалися 16 дівчат. Аліна виступила під №9 та, окрім корони переможниці, отримала титул «Міс глядацьких симпатій».

Пані Аліна працює кореспонденткою новин на телеканалі «ВІНТЕРА» з 2017-го, а з січня 2018-го вона почала з’являтися на екрані ще й у якості ведучої «Телевізійних новин Вінниччини» (ТНВ).

 

Аліна Бабій народилася в Калинівському районі на Вінничині, закінчила Київський Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, за спеціальністю вона філолог.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована