Ведмедиця з Подільського зоопарку вперше вивела ведмежа на прогулянку

60797b33a9e41

У Подільському зоопарку, після трьох місяців перебування у барлозі, ведмедиця Умка вивела на першу прогулянку своє дитинча.

Про це повідомили в адміністрації зоопарку.

«Побачити клишоноге потомство, яке народилося на початку березня, можна нечасто. Екскурсії мама влаштовує лише у теплі дні. Втім, далеко від схованки ведмедиця з дитям не відходить. Як справжня матір, дбає про безпеку потомства. У холодні похмурі дні Умка ховається в барлозі, а малюк часто видирається на мамину спину і допитливо поглядає довкола.

Малюк – справжній красень. Як і його матір, він має рідкісний темний окрас хутра. На шиї ведмежатка біленький поясочок. Для Подільського зоопарку елітне потомство бурої ведмедиці, яка мешкає в зоопарку вже упродовж 15 років, є справжньою гордістю. В переважній більшості українських зоопарків можна побачити ведмедів із рудим забарвленням хутра», – повідомили в зоопарку.

Їсть Умка переважно вночі, коли інші ведмеді сплять і не несуть загрозу малюку. Звечора працівники зоопарку перекидають через паркан вольєру, поближче до барлогу – м’ясо, рибу, яблука, моркву, горіхи. В малюка ж харчування цілодобове. Він перебуває на грудному вигодовуванні.

Батька потомства ведмедиця до барлоги не підпускає, гарчить, оберігаючи малечу.