Вчителька сільської школи на Вінниччині перемогла у всеукраїнському конкурсі «Учитель року»

imgonline-com-ua-resize-4mhy8hsl3nc

Вчителька географії Хоньковецької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Могилів-Подільського району Коробкова Яна Сергіївна перемогла у всеукраїнському конкурсі «Учитель року 2019» в номінації «Географія».

Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства освіти і науки України.

«Бажання йти на її урок – це найбільше досягнення для Яни Коробкової. Тому, аби уроки були цікавими для учнів, педагог надає перевагу урокам з використанням методів компетентнісно орієнтованого навчання, скрайбінг-технологій, хмарних сервісів та освітніх платформ та інтегрованим урокам у контексті вимог Нової української школи.

Педагогічні технології, які використовує Яна Сергіївна, базуються на засадах педагогіки партнерства, де учитель виступає не джерелом знань, а фасилітатором. Унікальність її методики полягає в симбіозі інтеракції та ІКТ. Крім розвитку розумового інтелекту, вчитель орієнтує свої уроки на формування емоційного інтелекту учнів, що є невід’ємною складовою сучасної освіти» — зазначено в повідомленні.

Учні Яни Коробкової – переможці та призери предметних учнівських олімпіад, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, успішно складають ЗНО.

Крім того, педагог є районним координатором Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», районним координатором школи лідерів, аудитором доступності в Могилів-Подільському районі, керівником районного методичного об’єднання педагогів-організаторів.

У 2015 році Яна Сергіївна стала переможцем обласного конкурсу «Молода людина року» в номінації «Учитель».