Важливо для водіїв: Куди телефонувати у випадку ускладнення руху на дорогах через негоду

pohoda

Станом на 06.00 годину 15 січня у Житомирській, Київській, Чернігівській, Рівненській, Волинській, Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Тернопільській, Вінницькій, Чернівецькій та Черкаській областях випало від 5 до 10 см снігу. Температура повітря на всій території коливається від – 10 до 2 градусів морозу. Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено.

Про це повідомляє пресцентр «Укравтодору».

«Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 1410 одиниць техніки та 1881 робітник», — зазначено в повідомленні.

За даними Укргідрометцентру 15-16 січня в Україні очікується значне зниження температури: вночі до 12-18 морозу. У Вінницькій області 15 січня вдень і вночі – сніг. 17-18 січня морозна погода утримається. На Вінниччині 18 січня до 19 градусів морозу вночі.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням руху через погодні умови, водії повинні звертатись до чергових диспетчерів служб автомобільних доріг у своїй області. Телефон у Вінницькій області: +38 0432 67 01 92. Телефони інших областей в таблиці:

60014cb1c35d4

Поліцейські звернулися до вінницьких водіїв з проханням бути уважними.

Про це йдеться у повідомленні ГУ НП у Вінницькій області.

«Радимо усім учасникам дорожнього руху неухильно дотримуватися ПДР, обирати безпечну швидкість, що забезпечить своєчасне гальмування, збільшити дистанцію між автомобілями під час руху. Відмовитись від ризикованих маневрів, які при складних погодних умовах, можуть призвести до створення аварійних ситуацій.
Будьте обачними, наближаючись до регульованих перехресть та пішохідних переходів», – йдеться у повідомленні.