В зоні ООС загинув вінничанин Юрій Трет’яков. В місті оголосили День жалоби

img_20201221_161031_058

23 грудня у Вінниці оголосили День жалоби у зв’язку із похованням вінничанина, учасника ООС, старшого солдата, командира міномета 3-ого мінометного розрахунку військової частини А2896, Юрія Трет’якова. Військовослужбовець загинув 19 грудня внаслідок зупинки серця під час несення служби. Юрію було 48 років.

По це інформують на сайті Вінницької міської ради.

Відомо, що Юрій Трет’яков у 2018 році був призваний Вінницьким ОМВК на військову службу за контрактом.

Старший солдат 59 окремої мотопіхотної бригади Юрій Третяков, 1972 р.н. Попередній діагноз — серцевий напад. Про це Суспільному розповіла пресофіцер бригади Оксана Кобець.

“Юрій вів здоровий спосіб життя, займався спортом. З боку командування характеризувався лише з позитивного боку. У померлого залишилися донька й онук”,

На знак вшанування пам’яті захисника у День жалоби на території Вінницької громади приспустять прапори України із траурною стрічкою на будинках і спорудах місцевого самоврядування, будівлях комунальних підприємств, установ та організацій.

У виконкомі міської ради також рекомендують підприємствам усіх форм власності на території Вінницької міської територіальної громади долучитись до вшанування пам’яті Юрія Трет’якова та вивісити на приміщеннях державні прапори з чорними стрічками.

Прощання із загиблим відбудеться 23 грудня о 13:00 в Спасо-Преображенському кафедральному соборі (вул. Соборна, 23). Поховають військовослужбовця на Алеї Слави Центрального кладовища (вул. А. Медвідь, 2).

На час проведення прощальної церемонії та поховання на території громади буде обмежено проведення концертно-розважальних заходів.