В Україні стартує освітній проект «Всеукраїнська школа онлайн». Відео

vorkspeys1

 

Проект стартує сьогодні та має на меті забезпечити доступ до дистанційної освіти для всіх українських школярів з 5-го по 11-й клас на час карантину.

Як ідеться на сайті Президента України, в межах проекту 40 педагогів з Києва пригоували відеоуроки з таких предметів: українська мова, українська література, історія України, всесвітня історія, англійська мова, фізика, алгебра, геометрія, географія, хімія, біологія.

Проект «Всеукраїнська школа онлайн» створений за ініціативи Офісу Президента спільно з Міністерством освіти і науки, Комітетом Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, а також громадською спілкою «Освіторія».

Зйомки уроків відбувалися за збалансованою шкільною програмою, яку розробило МОН спільно з учителями, у Новопечерській школі Києва. Крім того, на зйомках уроків присутні українські зірки: ведучі, музиканти, актори, спортсмени та інші. Вони відповідають на запитання, розв’язують задачі та проводять досліди разом з учителями.

Кожен клас закріплений за конкретними українськими телевізійними каналами:

5-й клас – «ПлюсПлюс» та «112 Україна»;
6-й клас – ZOOM та NewsOne;
7-й клас – ZIK;
8-й клас – «Індиго» та УНІАН;
9-й клас – «Рада» та UA: Культура;
10-й клас – UA: Перший;
11-й клас – М1.

Трансляція уроків відбуватиметься щодня, з понеділка до п’ятниці. Початок о 10-й ранку. Старт трансляцій – 6 квітня. Також відеоуроки можна буде переглянути щодня на офіційних сторінках Міністерства освіти і науки України у Facebook та на YouTube.