В Україні пішов з життя батько п’ятого Президента України Олексій Порошенко

unnamed-10-730x450

Сьогодні, 16 червня, на 85 році життя перестало битися серце батька п’ятого президента України Олексія Івановича Порошенка.

Партія «Європейська солідарність» висловила співчуття своєму лідеру.

«Перестало битися серце великої людини праці, хлібороба, громадського та політичного діяча, Героя України, батька п’ятого Президента України Олексія Івановича Порошенка.

Все своє життя він присвятив служінню Україні, розвитку її економіки, дбав про людей.

Висловлюємо щирі співчуття Петру Олексійовичу та Марині Анатоліївні, усім рідним і близьким з приводу тяжкої втрати – смерті батька та друга, наставника та порадника. Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити душевний біль від втрати рідної людини.

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи», — написали однопартійці.

Як повідомлялося, 15 червня у батька Порошенка стався інсульт. Його доправили в одну з київських лікарень.

До відома, Олексій Іванович Порошенко (нар. 11 червня 1936, Саф’яни, жудець Ізмаїл, Королівство Румунія) — український господарський і політичний діяч. Герой України, заслужений працівник сільського господарства України. Батько п’ятого президента України Петра Порошенка.

Депутат Вінницької обласної ради (2006–2010) від партії «Наша Україна». Член постійної комісії з питань агропромислового комплексу.
На виборах до Вінницької обласної ради 2010 року пройшов за списком «Української партії «Єдність».

На виборах до Верховної Ради 2012 року кандидат у народні депутати у окрузі № 16, але у вересні за рішенням родини припинив участь у перегонах.

Дружина — Євгенія Сергіївна Порошенко (Григорчук), померла в 2004 році.
Діти:
Старший син Михайло трагічно загинув в 1997 році в автокатастрофі за нез’ясованих обставин. Похований разом з матір’ю в родинному склепі на Звіринецькому кладовищі Києва.
Молодший син Петро, народився в 1965 році. Став п’ятим президентом України у 2014 році.