В Польщі, на урочистостях за участі Квасневського, Коровій зірвав овації зворушливою промовою

koroviyi

Цього року Вінницька область відзначила 60 років співпраці з Сьвєнтокшиським воєводством Республіки Польща. В Кельце відбулись урочистості з нагоди ювілею, за участі Президента Польщі 1995 – 2005 років Александра Квасневського. Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій виступив з промовою, якою розчулив польських партнерів.

«Сьогодні наші серця б’ються в унісон, сьогодні ми, як ніколи разом. Можливо слоган про нашу співпрацю: «два регіони, єдне серце», говорить про нашу єдність на сто років вперед.

 

Як губернатор Вінницької області, я ніколи не забуду важкий грудень 2014-го року, коли тут, в Кельце, були українські прапори, коли ми отримали медикаменти, як допомогу для наших військових на Сході України. Ми відкрили ящики, ми побачили дитячі малюнки. Сльози вийшли на очах наших військових і дуже багатьох людей, які вже бачили смерть. Україна змінюється. Україна, попри все рухається вперед. Я хочу подякувати пану Президенту від імені всього українського народу, тому що Ви адвокат України в Європейському Союзі. Дякую Вам!», — сказав Валерій Коровій, якого зустріли бурхливими оплесками.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована